عضو هیات مدیره شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران؛ پروژه تجاری رستمرود شمال، ارزش افزوده مضاعفی برای شرکت مخابرات ایران دارد

 

عضو هیات مدیره شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران، در بازدید از پروژه رستمرود، شرکت مدیریت املاک را یک شرکت با پتانسیل بسیار بالا برای ایجاد ارزش افزوده دانست و اظهار داشت: این شرکت می تواند عامل بسیار مهم و خوب جهت ایجاد ارزش افزوده مضاعف برای شرکت مخابرات ایران باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران(سامان سازه غدیر)، دکتر احمد حیدری در بازدید دو ساعته خود از پروژه رستمرود اظهار داشت: این شرکت می تواند با زمینها و املاک مازاد و بلا استفاده که در اختیار دارد و با توجه به موقعیت بسیار خوب آنها با تغییر کاربری مناسب هم در جهت ارائه خدمت به مردم و هم برای ایجاد ارزش افزوده چندین برابر برای شرکت مخابرات ایران فعالیت نماید.

وی با اشاره به اقدامات ارزشمند این شرکت در زمینه مشارکت و مدیریت پروژه های ساختمانی و تبدیل دارایی های بلا استفاده و هزینه زا به ظرفیت های مناسب برای درآمدزایی اظهار داشت: شرکت مدیریت املاک با احداث این پروژه در توسعه منطقه و اشتغالزایی سهم به سزایی خواهد داشت.


دکتر حیدری در ادامه سخنان خود، احداث مجتمع تجاری «آی نور» شمال را با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، تجربه ای مفید و ارزنده برای شرکت مدیریت املاک دانست و گفت: قطعا این شرکت با چنین ظرفیت هایی می تواند در مسیر ساماندهی و بهینه سازی املاک مخابرات ایران بیش از پیش موفق باشد.  
عضو هیات مدیره شرکت مدیریت املاک در این بازدید از کلیه دست اندرکاران پروژه، مهندس ناظر مقیم و مدیرعامل شرکت مدیریت املاک تشکر و قدردانی نمود.

بازدید 394 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd