در زمینه جانمایی واحد های اداری و استقرار و تردد پرسنل و همچنین دکوراسیون

ساختمان اداری شرکت مخابرات ایران

  فروش استثنایی املاک به صورت نقد و اقساط

 

لیست املاک مزایده ب-95

لطفا جهت خرید اسناد مزایده اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

نشست هم اندیشی مدیریت پروژه ساختمانهای در حال احداث شرکت مخابرات ایران با مهندسین مشاور و با هدف استفاده از آخرین تکنولوژی و فناوری های نوین در طراحی و اجرای نمای ساختمان های دوقلو برگزار شد.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بازدید دوره ای از پروژه ساختمانهای در حال احداث شرکت مخابرات ایران، روز پنجشنبه مورخ 95/10/9 با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور و به تبع آن شرکت مخابرات، نقش و جایگاه این پروژه را در برنامه های این شرکت بسیار مهم و اساسی دانست و گفت:

فروش استثنایی و ویژه املاک شرکت مدیریت سامان سازه غدیر تا تاریخ 95/10/1 تمدید شد

 

 

 

 

 

 

شرکت مدیریت سامان سازه غدیر(مدیریت املاک)، در نظر دارد مطالعات تخصصی و طراحی نمای  پروژه ساختمانهای مرکزی شرکت مخابرات ایران(در 35 طبقه) واقع در: تهران –جنوب غربی اتوبان همت-خیابان شیخ بهائی جنوبی، را از طریق برگزاری مناقصه به اشخاص حقوقی ذی صلاح با همکاری مهندسین بین المللی خود که دارای حداقل        5 سال سابقه کار در موارد مشابه و نمونه کار  موضوع مناقصه و گواهی نامه معتبر از سازمان برنامه و بودجه یا سازمانهای مشابه باشند، واگذار نماید.

مهندس وصلی عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، صبح امروز (شنبه مورخ 95/9/6) با حضور در ساختمان شهید مطهری با مدیرعامل و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، مهندس وصلی در دیدار با مدیرعامل و کارکنان این شرکت، ضمن گفتگوی صمیمانه با کارکنان، در جریان ماموریت ها و امور جاری این شرکت قرار گرفت. ایشان با ابراز خرسندی از وضعیت مناسب شرکت مدیریت املاک، کارکنان آن را افرادی باوقار و متین خواند و اظهار داشت: این موضوع مایه مباهات بوده و جای تقدیر و تشکر دارد.
همچنین در این دیدار، مدیرعامل شرکت مدیریت املاک، با تشریح وظایف و اقدامات انجام شده، به ارائه گزارشی از عملکرد چندین ساله شرکت املاک پرداخت.

 

شرکت مدیریت سامان سازه غدیر در نظر دارد تعداد 11 مورد ملک را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

متقاضیان محترم می توانند از ساعت 13 روز شنبه مورخ 95/09/13 تا ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 95/09/24 از طریق سیستم الکترونیکی مزایده ، مناقصه و فراخوان در وب سایت شرکت مدیریت سامان سازه غدیر به نشانی www.amlaktci.ir اقدام و یا به دفتر فروش مدیریت املاک واقع در خیابان مطهری – حدفاصل خیابان سرافراز و کوه نور – پلاک 223 – طبقه سوم اتاق316 مراجعه نموده و پس از واریز مبلغ 545/000 ريال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده به حساب شماره 3380104073 به نام شرکت مدیریت سامان سازه غدیر نزد بانک ملت شعبه  میرداماد اقدام و اسناد مزایده و پاکت­های پیشنهادی را دریافت و با توجه به شرایط مزایده اسناد مقرر را  در پاکت­های الف و ب در بسته قرار داده و منحصراً از ساعت 9 الی 16روز دوشنبه مورخ 95/10/06 به آدرس مشخص شده تحویل نمایند.

     لازم به ذکر است روز گشایش پاکت­ها نیز رأس ساعت 10 روز سه شنبه مورخ 95/10/07 خواهد بود. ضمناً میزان سپرده شرکت در مزایده برای هر یک از املاک موضوع مزایده، معادل 10%  قیمت پایه مزایده آن ملک خواهد بود، که آن را صرفا طی یک فقره چک تضمینی بانکی در وجه  حساب شمارۀ 3380104073 نزد بانک ملت شعبه میرداماد به نام شرکت مدیریت سامان سازه غدیر (مدیریت املاک) از بانک های کشور اخذ و تحویل نمایند.

    محل دریافت و بازگشایی پاکتها، تهران - خیابان مطهری – حدفاصل خیابان سرافراز و کوه نور – پلاک 223 – طبقه سوم اتاق 316 می باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88754475 تماس حاصل فرمایید.            

                                                                             

 شرکت مدیریت املاک(سامان سازه غدیر)

به اطلاع کلیه علاقه مندان به امر مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت می رساند، مهلت خریداری اسناد فراخوان 95/10 (شناسایی شریک سرمایه گذار در امر مشارکت در احداث مجتمع تجاری/ اداری / مسکونی واقع در ملک لاهیجی) و فراخوان 95/11 (شناسایی شریک سرمایه گذار در امر مشارکت در احداث مجتمع تجاری/ اداری/مسکونی واقع در کیانپارس) تا پایان روز یکشنبه مورخ 95/8/30 تمدید گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خریداری اسناد فراخوان های مزبور به قسمت سیستم الکرونیکی مزایده، مناقصه و فراخوان مراجعه فرمایید.

در بخش خدمات به زائران مخابراتی، زائرسرای شهر مهران برای همکاران مخابراتی راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، مهندس رفیعی مدیرعامل این شرکت، با اعلام این خبر افزود: به منظور مشارکت در فضای فرهنگی اجتماعی حماسه اربعین، و با همت مخابرات منطقه ایلام، زائرسرای مخابرات در شهر مهران راه اندازی شده که ضمن پذیرایی از زوار شریف، به ارائه خدمات و تامین نیازمندی های زائران می پردازد.


ایشان ضمن اعلام مطلب فوق از تمهیدات ویژه استان برای مراسم اربعین حسینی در این زائرسرا خبر داد و گفت:  با توجه به کمبود جا و مکان در اربعین حسینی در مرز مهران، این زائرسرا با کمک شرکت مدیریت املاک و شرکت همراه اول راه اندازی شده و آماده اسکان زائران محترم مخابراتی می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران، مهندس رفیعی، با بیان این مطلب افزود: «پروژه برج های دوقلوی شرکت مخابرات ایران امروز صبح با نصب این سازه ها شکل جدیدی به خود گرفت. ایشان با بیان اینکه ساخت اسکلت در کارخانه طرف قرارداد با جدیت دنبال می شود تصریح کرد وزن تقریبی اسکلت هر برج حدود 10/000تن می باشد که کار نصب نخستین بخش اسکلت پس از حمل از کارخانه امروز با موفقیت انجام شد.
مجری طرح احداث ساختمان های مرکزی شرکت مخابرات ایران افزود: امیدواریم به یاری خداوند متعال و همت مدیران ارشد شرکت مخابرات، ساخت و نصب اسکلت فلزی برج شرقی طی 6 ماه آینده به اتمام برسد.


به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک ( سامان سازه غدیر )، امروز ظهر با حضور مدیران و کارکنان شرکت جشنی به مناسبت عید غدیر خم برگزار و طی آن از همکاران خدوم این شرکت تقدیر و تجلیل شد.
در این مراسم، مدیرعامل شرکت مدیریت املاک با اشاره به جایگاه ممتاز واقعه غدیر در تاریخ اسلام، این رویداد مهم را نشان دهنده اهمیت ولایت در اسلام دانست و گفت: این واقعه به اندازه ای مهم بود که در روز غدیر 120 هزار تن از مسلمین با حضرت علی (ع) بیعت نموده و این بیعت سه روز به طول کشید.
مهندس رفیعی گفت: یک پیام مهم واقعه غدیر اینست که هر کسی که با دست حضرت علی (ع) بیعت ننماید با پای دشمنان آن حضرت بیعت خواهد نمود.


وی ضمن تشریح عملکرد شرکت مدیریت املاک، کسب رتبه سوم در میان شرکت های مخابراتی را نتیجه زحمات و تلاش های ارزنده همه همکاران این شرکت دانست و گفت: نتیجه زحمات شما همکاران عزیز این شرکت موجب شد که در سال 94 جزء سه شرکت اول از لحاظ سود باشیم.
مهندس رفیعی ادامه داد : این در حالی است که بسیاری از تلاش های شما در اغلب فعالیتهای جاری این شرکت دیده نمی شود به عنوان مثال برای فعالیتهایی که منجر به خلع ید از متصرفان املاک تحت تصرف غیر شده است، هیچگونه سود یا کارگزاری اعمال نمی شود در حالی که در خصوص بازپس گیری املاک از دست رفته، دارایی های قابل توجهی عاید شرکت مخایرات ایران می شود.


وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رونمایی از رهنگاشت پنج ساله شرکت مخابرات ایران، یکپارچه سازی و تمرکز در تصمیم گیری و مدیرت را به عنوان عوامل مهم پیشرو بودن شرکت عنوان کرد و افزود: اولین قدم چشم انداز ادغام شرکتهای استانی بود که با برگزاری مجمع فوق الهاده این اتفاق مهم افتاد.


مهندس رفیعی گفت :بدون شک با یکپارچه سازی خدمات در شرکت مخابرات ایران ضمن جلوگیری از موازی کاری و پراکنده کاری ها و تمرکز در مدیریت و تصمیم گیری شاهد شکوفایی بیش از پیش شرکت مخابرات ایران خواهیم بود.

به همت و ابتکار کارشناسان و مهندسان شرکت مدیریت املاک، از قطعات بتنی و حوضچه های بلااستفاده در محوطه کارخانه FIC سابق جهت احداث کانال در پروژه عمرانی رستمرود استفاده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، مدیر پروژه های این شرکت با اعلام این خبر افزود: با توجه به ضرورت احداث یک کانال آبرفت در مقابل پروژه احداث مجتمع تجاری رستمرود و از طرفی وجود قطعات بتنی در محل کارخانجات طرح و توسعه تلفن سابق که سابقا به عنوان حوضچه های کانال های مخابراتی استفاده می شد، بازیافت و استفاده بهینه از این حوضچه ها در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

مهندس اسدی گفت: این قطعات بتنی مدتها بود که در محوطه کارخانه طرح و توسعه تلفن ( FIC  ) بلااستفاده بوده و برای پاکسازی محل مذکور می بایست با صرف هزینه قابل توجهی، نسبت به امحاء و حمل نخاله های حاصل از آن اقدام می شد که با این طرح مبتکرانه، از این قطعات استفاده بهینه شد.

مهندس اسدی با اشاره به محدودیت زمانی در اجرای کانال آبرفت مقابل این پروژه، و همچنین ضرورت احداث کانال بتنی برای مقابله با سیلاب های فصلی منطقه اظهار داشت: با چنین ابتکاری، استفاده بهینه از حوضچه ها و قطعات بتنی، پس از اعمال تغییرات اندک و برش بتن در اندازه های مورد نیاز و حمل به محل پروژه رستمرود موجب صرفه جویی 500 میلیون تومانی در این پروژه شد.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: به لطف خداوند متعال با برنامه ریزی ها و تلاش های انجام شده، این طرح قبل از بارندگی و آبگیری های احتمالی در محل، بطور کامل و موفقیت آمیز اجرا شد و تا یک ماه آینده به صورت کامل آماده بهره برداری است.

گفتنی است پروژه طرح احداث مجتمع تجاری رستمرود هم اکنون یکی از طرح های در دست اجرا توسط شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران بوده و دارای 27 درصد پیشرفت فیزیکی است.

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران بعد از ظهر امروز با حضور در ساختمان شهید مطهری با رییس هیات مدیره ، مدیرعامل و کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، دکتر قنبری در دیدار 5 ساعته از بخش های مختلف شرکت مدیریت املاک، ضمن دیدار و گفتگوی صمیمانه با کارکنان در جریان امور و وظایف این شرکت قرار گرفت.
در این دیدار، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت املاک وی را همراهی و با تشریح امور جاری و اقدامات انجام شده، به ارائه گزارشی از عملکرد چندین ساله شرکت املاک پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک ، مهندس برات قنبری در بازدید ظهر امروز از پروژه ساختمانهای در حال احداث شرکت مخابرات ایران و شرکت مدیریت املاک ، با اشاره به پیشینه ، توان و دارایی های شرکت مخابرات ایران،  برجهای دوقلوی شرکت مخابرات را یک نماد مهم در کشور دانست و گفت: این برجها به عنوان نماد مخابرات برای هیات مدیره از اهمیت اساسی برخوردار است و الویت اصلی ما بعد از یکپارچه سازی شرکت ، اتمام سریعتر این پروژه و استقرار مجموعه ادارات شرکت در آن است.


به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک(سامان سازه غدیر)، با صدور حکمی از سوی مهندس رفیعی مدیر عامل این شرکت، دکتر حیدر پشمی به سرپرستی مدیریت بررسی های اقتصادی حوزه توسعه، مشارکت و سرمایه گذاری شرکت مدیریت املاک منصوب شد.

  

شرکت مدیریت املاک (سامان سازه غدیر) در نظر دارد انجام عملیات زهکشی و هدایت آبهای زیر سطحی به قنات موجود در یکی از پروژه های  شرکت مخابرات ایران واقع در  شهر تهران را با مشخصات ذیل:

 

  • حفاری گالری های اتصال به طول 149 متر در عمق حدود 10 متر از سطح زمین
  • حفاری کل گالری اطراف به طول 818 متر در عمق حدود 20 متر
  • اجرای 52 عدد میله چاه به طول 476 متر
  • میزان حجم خاکبرداری به میزان حدود 1167 متر مکعب

 

   از طریق برگزاری مناقصه به پیمانکاران واجد شرایط  که حداقل دارای رتبه 4 در رسته آب و یا رتبه 3 در رسته ابنیه     از سازمان برنامه  و بودجه می باشند واگذار نماید. لذا اشخاص حقوقی واجد شرایط میتوانند ظرف مدت 7 روز از انتشار آگهی، آمادگی کتبی خود را به انضمام رزومه شرکت به آدرس: تهران- خیابان شهید مطهری-  بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی  ساختمان مدیریت و آموزش بانک ملی – پلاک 223- شرکت مدیریت املاک- طبقه همکف- دبیرخانه تحویل و رسید دریافت نمایند. ضمناً به اطلاع میرساند ارسال  رزومه  هیچگونه تعهدی برای مناقصه گزار در زمینه دعوت به مناقصه ایجاد نخواهد کرد و مناقصه گزار پس از بررسی رزومه ها از پیمانکارانی که رزومه آنها مورد قبول است دعوت به حضور در مناقصه خواهد نمود.

مدیریت سامان سازه غدیر

(مدیریت املاک)

 

 

مرحله دوم عمليات بتن ريزي فونداسيون  بلوك غربي پروژه رستمرود مطابق برنامه انجام گرديد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران، در مرحله دوم با اتخاذ تدابير لازم أعم از تأمين سه دستگاه پمپ بتن و تمهيدات ترافيكي، ٨٠٠ مترمكعب بتن ريزي مي گردد. لازم به ذكر است تا پايان مهرماه سال جاري سقف طبقات اول مطابق برنامه زمان بندی انجام مي گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیرعامل شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران گفت: «با جدیت مضاعفی که در ساخت این پروژه ایجاد شده، عملیات احداث یکی از برج‌های دوقلو مخابرات ایران تا 18 ماه دیگر به پایان خواهد رسید.»

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، با حضور رئیس و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت مخابرات ایران، امام جماعت جدید ساختمان شهید مطهری معرفی شد.

عملیات اجرای آسانسور و نوسازی نمازخانه ساختمان شهید قندی به اتمام رسید.


عملیات آرماتوربندی برج غربی پروژه برجهای دوقلوی شرکت مخابرات ایران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، در پی انجام تهمیدات لازم مبنی بر بهره برداری از یک برج پروژه ساختمانی مخابرات،

 

مهندس رفیعی در بازدید از پروژه احداث مجتمع تجاری رستمرود، با اشاره به ضرورت تسریع در مرحله آغازین پروژه،

دکتر سیدهاشمی در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت املاک با اشاره به صورتهای مالی و سود 282 میلیارد ریالی و عملکرد مطلوب

با تجهیز کارگاه و آغاز خاکبرداری از ضلع شمالی مجتمع اقامتی و رفاهی رستمرود ، عملیات اجرایی پروژه احداث

مهندس صابرى وند رييس هيات مديره شركت مديريت املاك، روز چهارشنبه طی مراسمی که به منظور تقدير از زحمات يكساله مديران، كارشناسان و همكاران شركت مديريت املاك برگزار شد، با اظهار رضايتمندى از عملکرد بسیار خوب و قابل تقدیر شرکت، نيروى انسانى را يكى از ارزشمندترين دارايى هاي يك شركت دانست.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان مازندران در دیدار با مدیرعامل شرکت مدیریت املاک گفت: تخصص گرایی در شرکت مدیریت املاک یکی از دستاوردهای ارزشمند شرکت در دوره خصوصی سازی است.

با نزدیک شدن به ایام نوروز، اماکن رفاهی شرکت مخابرات ایران آماده پذیرایی و میزبانی از مهمانان نوروزی است.

اجرای تست دینامیکی شمع های زیر فونداسیون برج هاي پروژه  TCI همزمان با عملیات اجراي تست استاتيكي شمع هاي درجاريز بتني زير فونداسيون برج ها به ميزان ١٢٥٠ تن به اتمام رسید،  مطابق اين آزمايش ها ظرفيت باربري تك شمع نيز حاصل گرديد.

شرکت مخابرات ایران در دومین بازدید خود از شرکت مدیریت املاک، از نزدیک در جریان عملکرد پروژه ها و طرح های در دست اقدام شرکت مدیریت املاک قرار گرفت و با اظهار رضایت از عملکرد این شرکت، عملکرد مطلوب آن را مدیون مدیران و کارکنان صدیق و پرتلاش این شرکت خواند.

طرح مشاركت كاركنان شركت مخابرات ايران در پروژه هاي اقتصادى ساختمانى، با آغاز نخستين پروژه سرمایه گذاری ساختمانى و با پيش بيني ٤٠ درصد سود روز شمار به مرحله اجرا در مى آيد.

در احکام جداگانه ای که به امضاء مهندس دهناد سرپرست شرکت مخابرات ایران رسید، دکتر علی جهانگیری و دکتر احمد حیدری به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت مدیریت املاک منصوب شدند.

در راستاي توسعه دولت الکترونيک و به منظور کاهش مراجعه متقاضيان شرکت در فراخوان ها، مناقصه ها و مزايده هاي شرکت مديريت املاک، سيستم الکترونيکي ثبت نام و خريد اسناد مذکور راه اندازي شد.

امروز (دوشنبه مورخ 94/11/5) به منظور ایجاد هماهنگی و ارتقاء کیفی پروژه های ساختمانی، جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت املاک و مدیران عامل شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد برگزار شد.

 روز شنبه مورخ 94/11/3 جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت املاک، معاون توسعه، سرمایه گذاری و مشارکت، مدیران مالی و حقوقی شرکت مدیریت املاک و همچنین نماینده اداره کل بازرسی شرکت مخابرات ایران، جلسه گشایش پاکت های مناقصه احداث مجتمع تجاری رستمرود برگزار و طی آن 20 پاکت واصله گشوده شد.
در این جلسه که با حضور نمایندگان شرکت های متقاضی برگزار شد، برندگان اول تا سوم این مناقصه مشخص شد.
 
 

در این مرحله از پیشرفت پروژه ، می توان برنامه ریزی برای مهندسی مالی و فروش مازاد را آغاز کرد

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در بازدید از پروژه tci با اشاره به وضعیت مطلوب پروژه گفت : در این مرحله از پیشرفت پروژه ، می توان برنامه ریزی برای مهندسی مالی و فروش مازاد بر نیاز را آغاز کرد.

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd